Technik

Schneider Electric Tychy, SL

About the Job

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to LifeIsOn .

Do naszej fabryki w Tychach poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik.

Główne zadania:

  • Identyfikacja i usuwanie usterek mechanicznych i elektronicznych produkowanych urządzeń z użyciem narzędzi ręcznych, mechanicznych lub elektrycznych
  • Testowanie urządzeń za pomocą sprzętu pomiarowego, komputerów oraz testerów
  • Konserwacja sprzętu produkcyjnego (TPM)
  • Raportowanie wykonywanych napraw i przygotowywanie raportów
  • Uczestnictwo w projektach Continuous Improvement (CI)
  • Kontrola i nadzór nad przestrzeganiem wymogów ESD w zakładzie produkcyjnym
  • Uczestnictwo w analizie problemów w zakresie jakości oraz implementacja odpowiednich środków zapobiegawczych
  • Planowanie materiałów na potrzeby napraw

Qualifications
Wymagania:
  • Wykształcenie: minimum średnie, preferowane kierunki: elektronika, automatyka
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych, rysunku technicznego
  • Doświadczenie w lutowaniu komponentów THT oraz SMD
  • Znajomość i umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MsOffice
  • Uprawnienia SEP 1kV (E)

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w środowisku produkcyjnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów pracowniczych

Jeżeli chcesz abyśmy brali Twoją kandydaturę pod uwagę w tej oraz przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie w CV następującej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb tej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres najbliższych 3 lat, zgodnie przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej "RODO".