Inżynier Produktu

Schneider Electric Tychy, SL

About the Job

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to LifeIsOn .

Do naszej fabryki w Tychach poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier Produktu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowości przebiegu procesów technologicznych produktów, koordynacja procesu wdrażania nowych produktów oraz implementacji zmian w istniejących produktach i technologiach przy bezpośredniej współpracy z biurem projektów.

Główne zadania:

  • Implementacja nowych technologii i produktów do procesu produkcji (serie próbne, próby składników, walidacja)
  • Wprowadzanie modyfikacji i zmian w technologii produktów przy współpracy z biurem projektów i industrializacji
  • Zarządzanie dokumentacją technologiczną i techniczną
  • Udział w procesie lokalizacji dostawców (zmiana źródeł zaopatrzenia), przygotowanie raportów kwalifikujących części, konsultacje z biurem projektów,

Qualifications
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne (kierunki: elektronika, automatyka, mechanika, bądź pokrewne)
  • Min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w grupie oraz organizacji własnego czasu pracy
  • Wiedza umożliwiająca analizę procesów produkcyjnych, identyfikację problemów i zagrożeń oraz opracowywanie i wprowadzanie modyfikacji
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Bardzo dobre warunki pracy i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

Jeżeli chcesz abyśmy brali Twoją kandydaturę pod uwagę w tej oraz przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie w CV następującej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb tej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres najbliższych 3 lat, zgodnie przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej "RODO".