Inżynier Testu

Schneider Electric Tychy, SL

About the Job

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to LifeIsOn .

Do naszej fabryki w Tychach poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Testów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w projektach industrializacji, transferach produktów i linii produkcyjnych oraz wdrażaniu standardów "Schneider Performance System"

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji technicznej, m.in.: procedur i instrukcji testowych, specyfikacji technicznych stanowisk testowych, raportów z testów
  • Tworzenie, dostarczanie i zarzadzanie rozwojem procedur testowych dla produktów w oparciu o specyfikacje
  • Przeprowadzanie badań i prób na wyrobach gotowych i prototypach na wszystkich etapach ich rozwoju
  • Analiza pracy maszyn oraz zapewnienie właściwych parametrów pracy i kalibracji
  • Planowanie i nadzór nad realizacją czynności serwisowych
  • Analiza awarii oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Zakup i budowa nowych maszyn i urządzeń, modernizacje istniejącego parku maszynowego oraz udział w transferach maszyn i technologii
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi sprzętu testowego

Qualifications
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (elektronika, automatyka, mechanika lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera ds. Testów lub pokrewnym
  • Znajomość C++ (Visual Basic, LabView będą dodatkowym atutem)
  • Znajomość narzędzi statystycznych (SPC, Gage R&R, CPK) oraz zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i uczenia innych

Oferujemy:
  • Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Bardzo dobre warunki pracy i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

Jeżeli chcesz abyśmy brali Twoją kandydaturę pod uwagę także w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie w CV następującej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb tej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres najbliższych 3 lat, zgodnie przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej "RODO".